acHOKa, Farma, dywan, mata, 100x150 cm

Indeks: 5796461

Napisz recenzję i oceń
Cena: 77,49 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Dywan Farma został stworzony przez wysoko cenioną za jakość produktów belgijską firmę Achoka.Dywanik ten zdobi wyjątkowa grafika w wyrazistych, soczystych kolorach sprawiająca wrażenie trójwymiarowej i przedstawiająca wieś.

Dywanik Farma jest w rozmiarze 100 x 150 cm. Został wyprodukowany z wysokiej jakości materiału i w specjalnej technice  wydruku pozwalającej na niezwykle szczegółowe i wyjątkowo kolorowe odwzorowanie nawet najdrobniejszych elementów, jak kwiatki czy warzywa na polu. Obrazek sprawia wrażenie 3D.  Posiada brzegi obszyte szeroką lamówką, dzięki czemu nie ma ryzyka prucia się dywanu. Jego spód został pokryty gumową warstwą, co zabezpiecza dywanik przed przesuwaniem się po podłodze i czyni zabawę na nim jeszcze wygodniejszą.  

Dywanik zdobi niezwykle kolorowa, piękna grafika  odwzorowująca wieś. Panorama przedstawia m.in pola uprawne, łąki, pastwiska dla zwierząt, ogródki z warzywami, stawek, młyn koło rzeki, posiadłość ziemska i wiele innych elementów charakterystycznych dla wsi. Wszystkie kolory są wyraziste i idealnie ze sobą współgrają, grafika została wykonana z dużą dokładnością i dbałością, a efekt 3D nadaje dywanikowi niesamowitą głębię.

Dzięki zabawie na tym dywaniku, dziecko może rozwijać swoją wyobraźnię, tworząc opowieść na temat życia na wsi. Mata ma walor edukacyjny i pokazuje różne aspekty życia na wsi. Po drogach mogą jeździć małe traktory, autka, a w zagrodach można ustawiać figurki zwierząt, co jest kreatywną i wspaniałą formą zabawy zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Dywanik House of Kids jest alternatywą dla zwykłego dywanu i daje możliwości nieograniczonej, twórczej zabawy. Będzie piękną ozdobą pokoju każdego dziecka. Dzięki odpowiednio ułożonej drodze  na grafice, dywanik jest kompatybilny z innymi dywanikami z tej serii (miasto, miasto na wyspie), które można łączyć razem, tworząc niesamowity świat.

  • wymiary dywaniku: 100x150 cm
  • efekt 3D
  • wymiary opakowania: 100x7,5 (dywan jest zwinięty w rulon)
  • antypoślizgowy spód
  • materiał: 100% poliester
  • dywanik można prać tylko ręcznie

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: