ABCDeutsch neu 2. Podręcznik + 2CD

Indeks: 6308329

Napisz recenzję i oceń
Cena: 45,99 zł49,58 zł
Oszczędzasz: 3,59 zł (7%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

"ABCDeutsch neu 2" oferuje atrakcyjne metody nauczania, techniki pracy i treści adekwatne do potrzeb edukacyjnych i możliwości intelektualnych dzieci w klasie 2. Podręcznik jest zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku. Podręcznik "ABCDeutsch neu 2" zawiera:

  • 10 rozdziałów tematycznych
  • lekcje realioznawcze w formie wierszyków i piosenek (Weihnachten, Karneval, Ostern, Muttertag),
  • scenariusz sztuki teatralnej (Rotkäppchen)
  • grę planszową
  • słowniczek obrazkowy

Każdy rozdział rozpoczyna plakat ilustrujący jego tematykę wraz z nagraną historyjką, dającą dzieciom możliwość osłuchania się z brzmieniem języka niemieckiego. Oprócz dzieci, bohaterami historyjek są miś Theo, jego siostra Thea oraz czarownica Sandra i jej papuga Sim. Różnorodne zadania w podręczniku rozwijają spostrzegawczość, sprawność mówienia, umiejętność czytania i rozumienia tekstu słuchanego (Leseklub), a także sprawności manualne - propozycje prac projektowych (Projektarbeit). Lekcje uatrakcyjniają proponowane zabawy ruchowe, gry i liczne piosenki.

Podręcznik "ABCDeutsch neu 2" zawiera także różne zadania przygotowujące dzieci do samodzielności w nauce języka. Wyrobieniu nawyku samodzielnego zdobywania i utrwalania wiedzy służy zamieszczony w podręczniku słowniczek obrazkowy. Indywidualne podejście do każdego ucznia umożliwiają dodatkowe zadania opatrzone znakiem "pracowitej pszczółki" - Für fleißige Biene, które mogą wykonać dzieci szybciej pracujące i posiadające większe umiejętności niż reszta klasy. Do podręcznika dołączone są dwie płyty z nagraniami audio.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: