Filtruj:

Kategoria

× Wyczyść wszystko

Marka

Samarite

Samarite to unikatowy, międzynarodowy koncept produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Został on przygotowany w ścisłej tajemnicy przez najlepszych ekspertów kosmetycznych. Stworzyli oni inteligentne, naturalne formuły, których podstawą są pradawne receptury oparte na najpotężniejszych składnikach przyrody.

Sekretem Samarite jest wzbogacenie tych naturalnych formuł o zaawansowane biotechnologiczne składniki aktywne gwarantujące natychmiastowe efekty odrodzenia skóry. Spektakuralne działanie produktów Samarite jest zaskoczeniem nawet dla samych twórców.

Receptury Samarite potrafią wielowymiarowo zestroić się ze skórą i działać wyłącznie tam, gdzie są potrzebne, uzupełniając wszelkie jej braki i niedoskonałości. Odpowiadają na wszelkie problemy skóry: silnie nawilżają, regenerują, redukują zmarszczki, liftingują, zagęszczają, niwelują przebarwienia, wzmacniają naczynka, działają antyoksydacyjnie, łagodzą podrażnienia, zmniejszają pory oraz regulują wydzielanie sebum.

Marka Samarite na zawsze zmieni postrzeganie kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, gdyż jest obietnicą, która zawsze się spełnia.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu
Powrót do zakupów