Filtruj:

Kategoria

× Wyczyść wszystko

Marka

Cena

pokaż

Dostępność

Ekspresy do kawy, akcesoria, kawy

Znaleziono: 850 produktów

Każdego dopada czasem zmęczenie. Na taką okoliczność najlepsza jest kawa – idealnie, żeby była przyrządzona w pełni profesjonalnie przy pomocy kawiarki, ekspresu czy hipsterskiego chemexu. Na smyk.com znajdziesz wszystkie te akcesoria, a do tego szereg innych gadżetów do parzenia kawy.

 

Małą czarną można przygotować na setki sposobów. Tradycjonalistom polecamy kawiarki, które dostępne są u nas w różnych kształtach i objętościach. Oprócz tego w ofercie mamy profesjonalne ekspresy do kawy niemal we wszystkich możliwych wariantach. Ekspresy ciśnieniowe, ekspresy na kapsułki, ekspresy przelewowe, ekspresy z młynkiem – to wszystko znajdziesz w tej kategorii.

 

Nieobce są nam również alternatywne metody parzenia kawy. Przygotujesz z nami zarówno herbacianą kawę z chemexu, jak i orzeźwiające cold brew. Zajrzyj też do nas, jeśli potrzebujesz akcesoriów niezbędnych w domu każdego kawosza: młynek do mielenia ziaren kawy, termometr do mleka, kubki termiczne w różnych kolorach, filtry – to raptem kilka z setek gadżetów, jakie zgromadziliśmy w tej kategorii.

.