Filtruj

Kategoria

Płeć

Kolor

Marka

Cena

- pokaż

Rozmiar

Przedział wiekowy

Dostępność

Wózki

Wszystkie produkty:

Znaleziono 2 produkty

Bezpieczeństwo i komfort Twojego malucha to podstawa. Zadbaj o nie podczas każdego spaceru razem ze smyk.com. W naszej ofercie znajdziesz wózki dziecięce najróżniejszego typu dostosowane do potrzeb Twojej pociechy. Spacerowe wózki dla dzieci, modele bliźniacze i typu parasolka, a także wózki dziecięce wielofunkcyjne najlepszych producentów, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.

W tej kategorii czekają na Ciebie wózki dziecięce dla najmłodszych pociech, które zadbają o bezpieczeństwo Twojego maleństwa, a Tobie maksymalny komfort użytkowania. Znajdziesz tu modele wielofunkcyjne, których ustawienie możesz dowolnie konfigurować, by jak najlepiej odpowiadały Waszym wspólnym potrzebom. Na smyk.com przygotowaliśmy dla Ciebie także klasyczne spacerówki, wózki typu parasolka i siedziska spacerowe odpowiednie dla nieco starszych maluchów oraz wózki składane na płasko, które bez trudu zmieścisz w każdym bagażniku.

W naszej ofercie znajdziesz również wózki na podróż o małej wadze oraz wózki do biegania i na rower, dzięki którym nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych aktywności. Na smyk.com czekają na Ciebie także gondole, stelaże i akcesoria do wózków, dzięki którym usypianie niemowlaka nie będzie już żadnym kłopotem, a każdy spacer stanie się przyjemnością!

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe