Filtruj:

Pieluchy wielorazowe

Znaleziono: 544 produkty

Pieluchy wielorazowe

Wielorazowe pieluchy cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Są dobrą alternatywą dla jednorazowych pieluch. Posiadają wiele zalet, które z pewnością zostaną docenione przez każdego rodzica! Pieluszki wielorazowe są ekologiczne. Na cały okres pieluchowania stosuje się cały czas ten sam zestaw pieluszek i nie lądują one w koszu. 

Ekonomia to kolejna zaleta. Wielorazowe pieluchy wychodzą taniej niż te jednorazowe. Będzie to odczuwalne zwłaszcza w przypadku kilkoro dzieci. Poza tym, wielorazowe modele są miękkie i równie wygodne, co jednorazowe. Najczęściej posiadają bezpieczny dla skóry skład, nie uczulają i nie zawierają żadnych środków chemicznych. 
 

Pieluchy wielorazowe i materiały, z jakich są wykonywane

Wielorazowe pieluchy wykonuje się z przeróżnych materiałów. Jednym z nich jest muślin bawełniany. Posiada właściwości oddychające i termoizolacyjne oraz jest niemalże niewyczuwalny na skórze. Wyróżnia go miękkość, lekkość i otwarty splot. Ta delikatna tkanina świetnie się sprawdza!

Kolejny materiał to bambus. Wielorazowe pieluszki bambusowe są bardzo chłonne, wykazują również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Bambus jest równie łagodny, co muślin. Przyspiesza regenerację naskórka i zapobiega podrażnieniom. Pieluszki tetrowe to kolejna, interesująca propozycja. Nie powodują uczuleń czy przegrzewania się podbrzusza, są przewiewne i lekkie. Podobne właściwości posiadają pieluchy z flaneli. 

W naszym sklepie z pieluchami wielorazowymi znajduje się wiele interesujących produktów. Zachęcamy do ich sprawdzenia!