Filtruj:

Szlifierki

Znaleziono: 19 produktów
Szlifierki i ich charakterystyka

Szlifierka jest urządzeniem, którego zadaniem jest obrabiania wszelkich powierzchni. Nadaje jej ostateczny kształt, a dzięki temu, że jest bardzo dokładna – pozwala uzyskać naprawdę satysfakcjonujące rezultaty. Na rynku dostępne są m.in. szlifierki kątowe, które sprawdzają się do szlifowania i przycinania m.in. metalu, betonu i ceramiki. Szlifierki kątowe nie są jednak tak dokładne, jak inne rodzaje.

Kolejną propozycję stanowią szlifierki stołowe. Nadają się do ostrzenia powierzchni, które uległy stępieniu. Z kolei szlifierki taśmowe przeznaczone są do dużych powierzchni drewnianych, lakierowanych i tych pokrytych okleiną. Znajdują zastosowanie w warsztatach i zakładach.

Wybierz skuteczną szlifierkę!

Wybór odpowiedniego narzędzia to tak naprawdę klucz do osiągnięcia pożądanych efektów. To, na co musisz zwrócić uwagę, to przede wszystkim:

· prędkość obrotowa – warto, by była regulowana, bowiem dzięki temu sprawdzi się przy różnych pracach,

· moc silnika – w warunkach domowych wystarczy od 450 do 900 W, z kolei przy wykorzystaniu profesjonalnym, np. do ciecia kostki brukowej, odpowiednia moc będzie wynosić około 2000 W,

· blokada wrzeciona – ułatwia wymianę tarczy, jednak nie jest niezbędna.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno szlifierki do drewna, jak i szlifierki do metalu, ceramiki i innych materiałów – zapoznaj się z nimi i wybierz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania!