Cuddledry Baby, Ręcznik Żyrafka, 110x75 cm

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

244,00 zł

Dostawa: 3 dni robocze + wysyłka
Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis
Cuddledry Baby – innowacyjny ręcznik w formie fartucha, który mama lub tata zakłada na siebie, dzięki czemu ma wolne ręce podczas kąpieli i wyjmowania maluszka z wody. W rezultacie mokry maluch zaraz po opuszczeniu wanny bezpiecznie ląduje w ramionach rodzica szczelnie otulony mięciutkim ręcznikiem. (Zobacz nasz film, a wszystko szybko zrozumiesz.)W wersji „Żyrafki” to miły dla oka widok i idealny prezent dla „świeżo upieczonych rodziców”.
Produkt niezbędny dla każdego młodego rodzica, umożliwiający beztroską kąpiel i bezpieczeństwo dziecka.
1. Podwójna warstwa Cuddledry chroni rodzica przed zmoczeniem oraz bardzo szybko wchłania wodę. 2. Naturalnie biała wewnętrzna strona ręcznika jest bardzo delikatna i przyjazna dla skóry dziecka. 3. W dolnym rogu ręcznika znajduje się kapturek chroniący główkę dziecka przed wychłodzeniem. 4. Ręcznik jest wysokiej jakości, bardzo luksusowy, jedwabiście miękki, przyjazny naturze, o wysokim stopniu absorpcji, szybko schnący.
Skład: ręcznik uszyty ze 100% organicznej certyfikowanej przez OCIA bawełny i włókna bambusowego posiadającego naturalne właściwości antybakteryjne. Bambus chłonie 60% więcej wody niż bawełna.
Produkty marki Cuddledry posiadają certyfikat ”Tekstylia godne zaufania wg Öko-Tex-Standard 100”, co daje Ci pewność, że ten ręcznik został wykonany z bezpiecznych wysokiej jakości włókien. Cuddledry zdobył ogromną popularność na rynku brytyjskim i w Europie. Wielokrotnie nagradzany: Mother and Baby Awards, Practical Parenting Best Buy, FQ Top Gear for Dads, Babyworld Mumslove. Prezentowany w programach telewizyjnych Dragons Den, BBC Breakfast. Rozpoznany przez Child Accident Prevention Trust jako produkt zapewniający "safer parenting" - dbający o bezpieczeństwo dziecka
Wymiary: 110x75 cm
Włókna bambusowe pochodzą z ekologicznych plantacji w Azji, natomiast bawełna organiczna rośnie w Turcji.
- Bambus rośnie bardzo szybko, nawet jeden metr dziennie, co sprawia, że może być przetwarzany już po trzech czterech latach od posadzenia. - Jest uprawiany w klimacie monsunowym, wymaga dobrego nasłonecznienia oraz bogatej wodę gleby. - Natura wyposażyła bambus we właściwości antybakteryjne, dzięki czemu nie jest atakowany przez pasożyty i bakterie. Nie stosuje się zatem w jego uprawie pestycydów. - Włókna bambusa są niezwykle wytrzymałe i stabilne. - Dzięki swej strukturze materiał wykonany z włókien bambusowych chłonie świetnie wilgoć, a jednocześnie szybko odparowuje jej nadmiar, co sprawia, że ręczniki bambusowe zawsze świeżo pachną. - Sam bambus produkuje około 35% więcej tlenu niż odpowiednia powierzchnia drzew liściastych. - Pozostała po obróbce "kora" z bambusa jest wykorzystywana do wytwarzania papieru lub jako opał. - Produkcja bambusa jest 100% ekologiczna, a sam produkt w 100% biodegradowalny.
Szczegóły
SKU:
5778233
Producent:
Cuddledry
Płeć:
Chłopiec, Dziewczynka
Marka:
Cuddledry
Przedział wiekowy:
0-3 miesiące
3-6 miesięcy
6-12 miesięcy
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe