Calvin Klein, Eternity Moment, woda perfumowana, 100 ml

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

107,33 zł

159,00 zł

Oszczędzasz:  51,67 zł (32%)

Dostawa: 1 dzień roboczy + wysyłka
Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis

Woda perfumowana Eternity Moment została zainspirowana pędem i podnieceniem zakochania się przez kobietę. Gładki, soczysty zapach z nutami granatu, chińskiej różowej piwonii, ciepłego drewna różanego i kaszmiru malinowego, któremu nie będzie w stanie oprzeć się żaden mężczyzna.

Na początku zapach przyciąga soczyste liczi, tantalizujące guawy i urodę kwiatu granatu. Intensywność budują się w miarę rozwijania się warstw floralnych, z chińską różową piwonką, romantycznym kwiatem pasji i euforycznym zapachem limfy. Kontynuacją jest ekscytacja seksownym piżmem, ciepłym drewnem różanym i zmysłowym dotykiem kaszmiru malinowego, co sugeruje, że od tej chwili nic nie będzie takie samo.

Nuty zapachowe:

  • Nuta głowy: liczi, guawa, granat, piwonia.
  • Nuta serca: kwiat pasji, lilia wodna, piżmo.
  • Nuta bazy: drewno różane, malina kaszmirowa.

Calvin Klein jest amerykańską marką, powstałą pod koniec 1960 roku. Znana jest z minimalizmu i klasycznych stylów, które znajdują odzwierciedlenie we opakowaniach.

Pierwsze perfumy firmy zostały zaprezentowane w 1981 r. i okazały się wielkim sukcesem. Każde następne zapachy cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ idealnie odzwierciedlały duch lat, w których są wydawane.

Szczegóły
SKU:
5821320
Pojemność (ml):
100.0000
Seria:
Eternity Moment
Producent:
Calvin Klein
Marka:
Calvin Klein
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe