Czy wiesz kiedy wypada Black Friday 2021? W Polsce, tak jak na całym świecie, Black Friday wystartuje już w piątek, 26 listopada! To wymarzony dzień na wybieranie mikołajkowych oraz gwiazdkowych prezentów. Z tej okazji obniżyliśmy ceny: zabawek z reklam, gier planszowych, zestawów LEGO oraz wielu, wielu innych propozycji. Przekonaj się, że pomyśleliśmy zarówno o najmłodszych, jak i nieco starszych maluchach. Sprawdź, co przygotowaliśmy na smyk.com i przygotuj się na świętowanie Black Friday razem ze SMYKIEM!

 

SMYK zaprasza na Black Friday 2021

W czarny piątek, czyli Black Friday nasze sklepy będą czekały na wszystkich, którzy uwielbiają promocje. Jeszcze nie wiemy jaka będzie wtedy pogoda za oknem, ale jedno jest pewne – okazje podczas Black Friday, w połączeniu z Waszymi ulubionymi markami i produktami ze SMYKA – sprawiają, że zapowiada się naprawdę gorąco!

W związku z Black Friday przygotowaliśmy promocje, które pozwoliły obniżyć ceny nawet o ponad połowę. Zarówno jeśli chodzi o zabawki dla niemowląt jak i starszych pociech. A także rodzinne gry planszowe oraz zestawy klocków LEGO. Black Friday to okazja, by spełniać marzenia! Chłopców i dziewczynek, fanów popularnych bajek, oraz tych dzieci, które uwielbiają rozwijać swoje pasje.

Black Friday, czyli najlepsze promocje w SMYKU

Promocje na zabawki podczas Black Friday to gratka nie tylko dla rodziców, ale i dla babć, cioć, dziadków i wujków. Nie czekaj do grudnia! Kupując zabawki lub gry planszowe podczas Black Friday możesz:

  • - oszczędzić pieniądze (to ważne, zwłaszcza gdy chcesz sprawić radość kilku pociechom),
  • - zyskać czas, którego w okolicach Mikołajek i Gwiazdki jest bardzo mało,
  • - wybrać naprawdę przemyślany prezent, który będzie strzałem w dziesiątkę (nawet jeśli zawęzisz poszukiwania do oferty promocyjnej)!

To powody, dzięki którym coraz więcej osób czeka na Black Friday. Promocje w SMYKU dotyczą wielu bestsellerowych produktów. Przekonaj się o tym już w najbliższy czarny piątek i wracaj nie tylko podczas kolejnych edycji Black Friday!