Angielski dla dzieci. Piosenki do słuchania śpiewania i wspólnej nauki + CD

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

12,99 zł

17,99 zł

Oszczędzasz:  5,00 zł (28%)

Dostawa: 1 dzień roboczy + wysyłka
Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis

"Angielski dla dzieci. Piosenki do słuchania śpiewania i wspólnej nauki + CD" to wyjątkowy pakiet (książka + płyta CD), który uczy dzieci języka angielskiego przez śpiew i zabawę.

14 melodyjnych, łatwo wpadających w ucho piosenek w wykonaniu 7-letniej Brytyjki nie tylko zapoznaje z nowym słownictwem, lecz także doskonali rozumienie ze słuchu oraz wymowę. Kolorowe ilustracje ułatwiają zapamiętanie tekstów.

Zapis nutowy i pełne tłumaczenie na język polski

W książce znajduje się polskie tłumaczenie oraz zapis nutowy, który idealnie nadaje się do wykorzystania w trakcie zabaw muzyczno-ruchowych, wspólnej gry, śpiewu i tańca. Zamieszczone dodatkowo na płycie wersje karaoke doskonale sprawdzają się zarówno podczas wspólnego słuchania, jak i podróży samochodem.

Doskonała zabawa

"Angielski dla dzieci. Piosenki do słuchania śpiewania i wspólnej nauki + CD" są dla najmłodszych źródłem doskonałej zabawy. Ciekawe tematy, różnorodni bohaterzy i zabawne wyrażenia budzą u dzieci zainteresowanie oraz sprawiają, że nauka angielskiego nie jest nudna. Dodatkowo niektóre utwory (Baby Bumblebee, Itsy Bitsy Spider) zawierają wskazówki, jak połączyć śpiew z odgrywaniem opisanych scenek. Taka zabawa sprawia, że dzieci chętnie powracają do piosenek, łatwiej zapamiętują tekst i ćwiczą koordynację ruchową.

Oprócz wyśmienitej zabawy "Piosenki..." zapewniają też sporo nauki. Dzieci szybko przyswajają nowe słówka, pełne wyrażenia, angielski alfabet (Alphabet Song), łatwiej zapamiętują nazwy dni tygodnia (Seven Days), uczą się liczyć i poznają angielskie liczebniki (Five Little Ducks, This Old Man).

W książce:

  • teksty piosenek po angielsku i po polsku,
  • zabawne, kolorowe ilustracje,
  • uproszczony zapis nutowy

Na płycie:

  • 14 piosenek dla dzieci, 36 minut nagrań,
  • piękna muzyka i efekty dźwiękowe,
  • różnorodne aranżacje (rap, soul, blues, country),
  • wersje KARAOKE.
Szczegóły
SKU:
5822521
Ilość stron:
32
Wydanie:
1
Oprawa:
miękka
Autor:
Opracowanie zbiorowe
Producent:
Edgard
Przedział wiekowy:
6-8 lat
9-12 lat
12-14 lat
+15 lat
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe