Filtruj

Kategoria

Płeć

Marka

Producent

Cena

  1. 21 zł
    392 zł

Rolki, wrotki

Znaleziono 222 produktów

Jazda na rolkach to ulubiony sport Twojej pociechy? Spraw jej mnóstwo radości wraz ze smyk.com! W naszej ofercie znajdziesz rolki dla dzieci w najróżniejszym wieku stworzone do jazdy rekreacyjnej. Zaprojektowane z myślą o maluchach, posiadają odpowiednią budowę, aby gwarantować stabilność stopy i wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

W tej kategorii czekają na Ciebie rolki dziecięce w najróżniejszych rozmiarach. Modele stworzone dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, posiadają wygodne buty wewnętrzne oraz specjalne systemy zapięć, by ich zakładanie było niezwykle wygodne, a jazda w pełni bezpieczna. Łyżworolki dla dzieci posiadają także systemy zapobiegające kontuzji oraz wykonane z trwałych materiałów hamulce, które gwarantują skuteczną ochronę.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno rolki dla dziewczyn, jak i chłopców, które spodobają się dzieciom w każdym wieku, a także wrotki dziecięce z czterema kółkami, które są świetnym rozwiązaniem dla maluchów rozpoczynających dopiero swoją przygodę z tym sportem.

Program SMYK & Spółka