Pingwiny z Madagaskaru

(1 ocena) Sprawdź recenzje
Dystrybutor: CD Projekt
Seria: Best of
Płeć: chłopiec / dziewczynka
Przedział wiekowy: 5-7 lat, 8-11 lat
Platforma: PlayStation 3
poleć znajomemu

Gra jest platformową zręcznościówką, przeplataną od czasu do czasu wyzwaniami wymagającymi logicznego pomyślunku. Twórcy przygotowali trzy epizody mające udawać odcinki serialu Nickelodeon, które łączą się ze sobą w spójną historię. Naszym głównym zadaniem jest powstrzymanie złowieszczego Dr Blowhole’a - delfina opętanego planami dominacji nad światem. Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad doskonale znanym z filmowego pierwowzoru oddziałem wojowniczych pingwinów i wyruszymy powstrzymać nadciągające zagrożenie. Na naszej drodze odwiedzimy kilka znajomych lokacji i spotkamy wielu starych znajomych, wśród których znajdziemy między innymi Króla Juliana i Mauricego.

Kluczem do sukcesu operacji jest umiejętne wykorzystanie zróżnicowanych umiejętności naszej drużyny. Skipper specjalizuje się w strategicznym myśleniu, Kowalski potrafi stworzyć wiele przydatnych wynalazków, Rico odpowiada za ładunki wybuchowe, a Szeregowy może poszczycić się wybitnymi zdolnościami manewru. Do najczęstszych zadań naszej ekipy należy między innymi odbijanie przyjaciół i pokonywanie najeżonych przeszkodami lokacji. Regularne poziomy przeplatane są pomysłowymi minigrami, jak Julien’s Dance Party” czy „Mort Bowling”.

Nazwa: Pingwiny z Madagaskaru
Dystrybutor: CD Projekt
Przedział wiekowy: 5-7 lat, 8-11 lat
Wiek: 7+
Płeć: chłopiec / dziewczynka
Seria: Best of
Data premiery: 2011-10-21
Język: brak lokalizacji gry
Nośnik: Blu-ray Disc
Liczba nośników: 1
Platforma: PlayStation 3
Waga w opak [g]: 48
Indeks: 10768501
Nr katalogowy: 4005209145619
 
  • Troszke czegos brak.
    • 5
    Czy ta recenzja była przydatna tak nie
    miła  24 lutego 2013
    Troszkę grafika mogła by byc dopracowana. Jednak gra jest na myślenie. ciekawe jest to ,ze można grać 4 postaciami na raz. Jak to możliwe? ktoś miał dobry pomysł.
Zamknij
Dziękujemy za dodanie recenzji
Podziel się na Facebooku
Pingwiny z Madagaskaru
Właśnie zrecenzowałem: Pingwiny z Madagaskaru
Gra jest platformową zręcznościówką, przeplataną od czasu do czasu wyzwaniami wymagającymi logicznego pomyślunku. Twórcy przygotowali trzy epizody mające udawać odcinki serialu Nickelodeon, które łączą się ze sobą w spójną historię. Naszym głównym zadaniem jest powstrzymanie złowieszczego Dr ...
zamknij
Napisz recenzję i oceń produkt
Oceń produkt:
Tytuł * pole wymagane
 
Recenzja: ** minimum 50 znaków
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
 
Nick
 
* pola wymagane
** minimum 50 znaków
  • Z tej samej serii