Newsletter

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas informacje o najciekawszych nowościach, wyjątkowych przecenach i produktach, dostępnych wyłącznie w smyk.com.

Twój adres email:*
Imię:
*pola obowiązkowe
Jeśli chcesz dostawać od nas oferty dopasowane do Twoich potrzeb,
a na urodziny lub imieniny niespodzianki...
Potwierdzam, że wiem o tym, że smyk.com jest sklepem internetowym obsługiwanym przez E-Commerce Services Sp. z o.o. i zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej i numeru telefonu, daty urodzenia oraz danych dotyczących moich dzieci (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć) w celu przekazywania ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez E-Commerce Services Sp. z o.o.
(Akceptuję regulamin prywatności)
z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 104/122, przez Smyk Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 104/122 oraz podmioty trzecie, z którymi te spółki współpracują. zgodnie z ustawą z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych oraz możliwości ich poprawiania.
rozwiń
Zapisz

Przydatne informacje

Aby zawsze poprawnie otrzymywać od nas wiadomości, dodaj nasz adres mailing@smyk.com do książki adresowej.
Będziemy wysyłać do Ciebie nie więcej niż 2 newslettery tygodniowo.
Jeśli będziesz chciał zrezygnować z naszych wiadomości, możesz to zrobić w każdej chwili.

Newsletter przykładowy 1 Newsletter przykładowy 2