LEGO LEGENDS OF CHIMA, klocki Świątynia CHI, 70010

(0 ocen) Sprawdź recenzje
Marka: LEGO
Producent: LEGO
Seria: LEGO LEGENDS OF CHIMA
Płeć: chłopiec
Przedział wiekowy: 8-11 lat, 12-14 lat
Wiek: 8-14
Ilość elementów: 1258
Strefa klocków Lego 
poleć znajomemu

Świątynia CHI to zestaw klocków składający się z 1258 elementów.

W majestatycznej świątyni CHI Lwów rozpoczęła się wielka bitwa o CHI. Cragger, Crawley i Razar walczą dla swoich plemion, próbując zdobyć świętą kulę CHI wiszącą wysoko nad świątynią. Pomóż Lwom i Orłom powstrzymać napastników i przywrócić w Chimie równowagę. Zatrzaśnij lwią bramę i zrzuć Craggera w otchłań. Potem wypuść ukryte lwie śmigacze, by przechwycić gadzi pojazd Crawleya. Powstrzymaj atak Razara z powietrza dzięki zwinnemu orlemu myśliwcowi lub obrotowemu działku na wieży.

Zestaw zawiera 7 minifigurek z bronią:

 • Lagravisa
 • Lavala
 • Longtootha
 • Ewalda
 • Craggera
 • Crawleya
 • Razara
 • Świątynię Lwa
 • Gadzi Pojazd
 • Lwie Śmigacze
 • Orli Myśliwiec.

„Królestwo CHIMA — niegdyś nieskażony, naturalny raj — stało się polem bitwy między ośmioma zwierzęcymi plemionami. Od tysiąca lat zwierzęce plemiona rządzą krainą CHIMA. Do niedawna między lwami, krokodylami, orłami, wilkami, gorylami, krukami, nosorożcami i niedźwiedziami panował pokój. Zwierzęta bawiły się i pracowały wspólnie, a współpraca zapewniała im dobrobyt — aż w CHIMIE wybuchł konflikt. Najlepsi przyjaciele są dziś wrogami. Plemiona walczą o surowiec naturalny zwany CHI, potężny żywioł, który może być zarówno źródłem życia, jak i zniszczenia. Tylko nieliczni dzielni bohaterowie w krainie CHIMA rozumieją prawdziwą naturę CHI i wiedzą, że jego niewłaściwe wykorzystanie grozi całkowitym upadkiem królestwa. Ich dzieje, a także losy tych, którzy chcą ich zniszczyć, znane są jako... LEGENDY CHIMA.”

Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 8 lat.

Nazwa: LEGO LEGENDS OF CHIMA, klocki Świątynia CHI, 70010
Producent: LEGO
Marka: LEGO
Przedział wiekowy: 8-11 lat, 12-14 lat
Wiek: 8-14
Płeć: chłopiec
Seria: LEGO LEGENDS OF CHIMA
Ilość elementów: 1258
Data premiery: 2013-08-01
Waga w opak [g]: 2175
Indeks: 13362522
Nr katalogowy: 70010
 
 • Legends of Chima
  Czy ta recenzja była przydatna tak nie
  Tata Michała  10 grudnia 2013
  To już kolejny zestaw Legends of Chima, który kupiłem swojemu dziecku. Pomijając fakt, że bardzo lubi tą serię, dla mnie jako rodzica liczyły się przede wszystkim takie cechy, jak: bezpieczeństwo, pobudzanie kreatywności dziecka i cena. Wszystko to właśnie ma ten zestaw, jak i poprzednie, jakie mam w domu. Jestem bardzo zadowolony. Polecam!
 • Warto kupić
  Czy ta recenzja była przydatna tak nie
  Konrad 80  20 października 2013
  Gdy po raz pierwszy moje dziecko ujrzało reklamę tych klocków nie dawało mi spokoju. Nie byłem do końca do nich przekonany. Miałem okazję jednak się im przyjrzeć, bo mój kolega z pracy kupił ten zestaw swojemu dziecku. Zachwalał sobie, że fajnie są zrobione i pobudzają twórczość malucha. Po namowach znajomego kupiłem ten sam zestaw i zgadzam sie z nim w 100%!
 • Rozbudowany zestaw klocków
  Czy ta recenzja była przydatna tak nie
  Issabela  15 września 2013
  Lego Legends of Chima, Świątynia CHI to ulubiona zabawka mojego syna odkąd po raz pierwszy otworzył to pudełko. Warto było wydać tyle pieniędzy, bo odkąd kupiłam mu ten zestaw to w domu mam spokój i ciszę. Poza tym ilość elementów, które posiada ten zestaw sprawia, że ma się wiele możliwości zabawy. Polecam.
 • Doskonałe na prezent
  Czy ta recenzja była przydatna tak nie
  Igor N.  14 sierpnia 2013
  Szukałem dla swojego dziecka jakiegoś prezentu, bo niedługo kończy dziesięć lat. Poszedłem zatem do Smyka, bo od lat kupuję tam zabawki dla dzieci i mam wielkie zaufanie do jakości, jaką tam proponują w swoich zabawkach. Padło na ten zestaw lego, bo posiadał dużo elementów, a poza tym mój syn lubi bajki z tymi ludzikami. Była bardzo zadowolony. Polecam.
Zamknij
Dziękujemy za dodanie recenzji
Podziel się na Facebooku
LEGO LEGENDS OF CHIMA, klocki Świątynia CHI, 70010  - LEGO
Właśnie zrecenzowałem: LEGO LEGENDS OF CHIMA, klocki Świątynia CHI, 70010
Świątynia CHI to zestaw klocków składający się z 1258 elementów.W majestatycznej świątyni CHI Lwów rozpoczęła się wielka bitwa o CHI. Cragger, Crawley i Razar walczą dla swoich plemion, próbując zdobyć świętą kulę CHI wiszącą wysoko nad świątynią. Pomóż Lwom i Orłom powstrzymać napastników i ...
zamknij
Napisz recenzję i oceń produkt
Oceń produkt:
Tytuł * pole wymagane
 
Recenzja: ** minimum 50 znaków
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
 
Nick
 
* pola wymagane
** minimum 50 znaków
 • Z tej samej serii
 • Z tej samej marki